تبلیغات
نمایندگی سینک های فانتزی Faster در ایران - راهنمای خرید - سینك ظرفشویی

نمایندگی سینک های فانتزی Faster در ایران
 

پذیرش نمایندگی در سراسر کشور
آشپزخانه فعال ترین و پر رفت و آمدترین بخش هر خانه ای است و در آن سینك های ظرفشویی بیش از هر وسیله دیگری مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل سینك ظرفشویی باید هم از نظر ظاهری زیبا باشد و هم دارای دوام بالا بوده و به آسانی خراب نشود. در هنگام خرید سینك باید به مواردی مختلفی توجه كنید كه در زیر اشاره ای به برخی از آنها خواهیم داشت:


شكل
هیچ كدبانویی دوست ندارد در آشپزخانه ای كار كند كه دیزاین آن مطابق با سلیقه شخصی اش نباشد. هنگام خرید سینك باید به طراحی داخلی آشپزخانه، منطقه كه قرار است سینك در آن قرار بگیرد، و شكل ظاهری خود سینك توجه كنید. سعی كنید رنگ ها را به خوبی در كنار هم بچینید.

سینك های دوقلو و سه قلو
مناسب افرادی است كه معمولاً ظرف ها را با دست می شویند. می توانید در یك طرف ظرف های كثیف را بریزید و در طرف دیگر آنها را شسته و آبكشی نمایید.

سایز
باید سینكی را انتخاب كنید كه به راحتی با فضایی كه در اختیار دارید ست شود. برخی از افراد تصور می كنند كه باید بزرگترین سینك ممكن را برای آشپزخانه خود انتخاب كنند. ولی اشتباه نكنید، این كار درستی نیست. باید ببینید چه اندازه ای از همه بیشتر برای شما كاربردی است و می توانید با استفاده از آن به راحتی كار كنید. سایز استاندارد سینك 22x30 اینچ است و مدل های دو لگنه و سه لگنه آن هم وجود دارد.

قیمت
اگر از فروشگاه ما خرید کنید می توانید بدون واسطه و با قیمتی واقعاً باورنکردنی و بدون محدودیت قیمت سینك مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهیدFaster
    faster  در قیمت ها و مدلهای مختلف موجود می باشد . از جمله سایر مزایا این است كه زنگ نمی زنند، و دچار فرورفتگی و برآمدگی نمی شوند. دارای روكش های بسیار شفاف و صیقلی هستند و در رنگ های مختلفی موجود می باشند. روكش آنها كاملاً سخت است، بسیار بادوام بوده و به ندرت اتفاق می افتد كه روی آنها خط و خش ایجاد می شود. جریان آب روی آن بسیار بی صداست. از هر نوع جنس دیگری راحت تر تمیز می شود و پاك كردن ساده با دستمال دوباره همان جلا و درخشندگی روز اول را می گیرد، اما از آنجایی كه وزن آنها قدری سنگین تر است، نیاز به وسایل جانبی قوی تری دارند.


نكات طلایی
1- محل نصب سینك را اندازه بگیرد و طول و عرض و ارتفاع كابینت زیر آنرا نیز در بیاورید.
2- ارتفاع استاندازد برای سینك دوقلو 8 اینچ است ولی برخی 9 تا 10 اینچ را نیز برای آن در نظر می گیرند.ادامه مطلب

طبقه بندی: فروشگاه مقدم،  نمایندگی سینک های فانتزی Faster در ایران،  راهنمای خرید سینک، 
برچسب ها: fastermo، سینک fastermo، سینگ fastermo، راهنمای خرید سینک، راهنمای خرید سینگ،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 15 اردیبهشت 1390 توسط hiva kiyanifar
فروشگاه مقدم :  
نمایش تصویر